Urmet Metal Geri Dönüşüm İnş. Tic. Ltd. Şti.

Şirketimizin ana faliyeti kabloların kırılarak plastik ve bakırın ayrıştırılmasını sağlayıp doğaya tekrar kazandırılmasını sağlamaktır bununla birlikte, Hurda bakır, hurda kablo, hurda sarı, bronz çeşitleri, kızıl sarı, çinko, kurşun, alüminyumalım satım şirketidir. Hurda alış ve satışlarımız Londra Metal Borsası (Lme) bazındadır.
Şirketimizin ana faliyeti kabloların kırılarak plastik ve bakırın ayrıştırılmasını sağlayıp üretime tekrar kazandırılmasıdır. bununla birlikte Hurda bakır, hurda kablo, hurda sarı, bronz çeşitleri, kızıl sarı, çinko, kurşun, alüminyum alım satım şirketidir. Hurda alış ve satışlarımız Londra Metal Borsası (Lme) bazındadır. Alışlarımız tonaj gözetmeksizin peşin ödeme ile olup, satışlarımız ise müşterilerimizin isteğine göre vadeli veya peşin olmaktadır.
Müşterilerimizin sürekli kullandığı hurdaları stoğumuzda bulunduruyoruz. Bizimle sürekli ticaret yapan müşterilerimiz piyasa şartları ne olursa olsun, fiyat düşüşü veya yükselişi hurda hammaddesi tedariğinde problem yaşatmamaktayız. Şirketimiz dürüst, güvenilir ve çalışkan bir çalışama sistemi benimsemiş, sektöründe yıllardır sağlam adımlarla ilerleyerek tecrübe ve bilgi birikimi ile hızla büyüyen sayılı şirketlerden biri olmuştur.
Firmamızın adına kayıtlı 4 adet kırıcı makine, 3 eleme makinesi, 1 forklift, 1 jeep, 3 kia kamyonet ve 1 adet mercedes kamyon vardır. Firmamız 4 yönetici ve 10 çalışanıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Yıllardır metal maden sektöründeki tecrübe sahibi çalışanlarıyla her alanda kısa ve öz iş bitirme kolaylıkları sağlamaktadır. Kullanıcıya sunduğu ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutmaktadır.
Şirketimiz dürüst, güvenilir ve çalışkan bir çalışama sistemi benimsemiş, sektöründe yıllardır sağlam adımlarla ilerleyerek tecrübe ve bilgi birikimi ile hızla büyüyen sayılı şirketlerden biri olmuştur. Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin ve vadeli alım satımlar yapılmaktadır.Bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayan tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır.

© 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.